play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
 • play_arrow

  Mex Rádió A kedvenc rádióm!

 • play_arrow

  Mex Mulatós Mulatós csatorna

 • play_arrow

  Mex Retro Mex Retro csatorna

 • play_arrow

  Mex Rock Mex Rock csatorna

 • play_arrow

  Mex KPOP KPOP csatorna

 • cover play_arrow

  Csütörtököt mondunk Eszlári A. Lászlóval - 2024 Július Csütörtököt mondunk Eszlári A. Lászlóval - 2024 Július

Hírek

A komlói Spartan Race margójára

today2022.11.02.

A világ legnépszerűbb nemzetközi akadályfutó versenysorozatának adott otthont nemrégiben Komló. A Spartan Race több ezer embert vonzott városunk Dirtpark-jába és pozitív véleménnyel távoztak településünkről a versenyzők és a szervezők. A háromnapos verseny igazi fesztiválhangulatot teremtett Komló peremén. Az ország számos pontjáról érkeztek indulók, sőt, több mint fél tucat ország versenyzői is felsorakoztak a rajtvonalnál. Közel 5000 felnőtt és 800 gyermek mérette meg magát ezen az embert próbáló versenyen.

Komlóról több induló képviselte településünket. Molnár Alexandra nemcsak versenyzett, hanem a pálya kialakításában is részt vett: „Mindenki imádta és dicsérte a pályát. Több országból érkeztek versenyzők, akik jó erőpróbának tekintették a közelgő világverseny előtt a komlói rendezvényt.”- írja a komloiujsag.hu.

Fotó: Freepik

Written by: Lantai Tamás


Töltsd le az appot és csatlakozz a Messenger, Viber csoporthoz!